- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 602 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 602 Culés
23
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Dobry wieczór. Parę słów. Ode mnie. Na koniec weekendu.
Zacznijmy od Barcelony. I co mi powiecie? Kibice. Fani tego klubu. Kto miał znowu rację? Tak. Dokładnie. Ja. Pan Mateusz Borek miał racje. Znowu wyszło. Kto się zna na futbolu. Kto jest ekspertem. A kto zwykłym. Zaślepionym. Fanatykiem.
Umówmy się. Ta drużyna już nie istnieje. Flick i jego efekt. Nowej miotły. Zniknął. Bezpowrotnie.
Generalnie. Skupcie się może na pucharze Hiszpanii. Ponieważ w La Liga. Real Madryt znowu ucieka. A Barcelona nie da rady gonić. Nie da rady dogonić Madryckiej bestii.
Natomiast. Ludzie. Ja tego nie rozumiem. Przecież Flick chyba upadł na głowę. Wy to widzicie w ogóle? Jak można grać tym mięczakiem. Bez psychiki. Bez mentalności. Bez umiejętności. Na pozycji bramkarza. Mówię oczywiście. O Inakim Penii. Ja jestem prostym człowiekiem. I dla mnie jasnym jest. Że zawsze powinien grać lepszy. A Penia? No jest po prostu. Z całym szacunkiem. Ale frajerem.
Dlatego apeluję do Hansiego Flicka. Chłopie ty sie zastanów. Co ty robisz. Bo się naprawde. Jako trener. Kompromitujesz.
A do Wojtka. Powiem tyle. Poczekaj do stycznia. Jeśli nie będziesz grał. To się zawijaj. Szkoda czasu. Na frajerów. Tyle ode mnie. Dobrego tygodnia. Tygodnia z zasadami. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Kessie @mekston @barcelonaLM @KrychaFCB @Lanosss
6
@Kondziubarca Nie wiem jak będzie jutro w Mocy Futbolu, ale Mentalny Mateusz będzie mocno podekscytowany w programie.Zwłaszcza jak będzie temat Madrycki.
0
@FcPortoFan1999 jak wspominasz pana piłkarza Kubę kosę koseckiego
0
@gumaz Na początku w Legii-zapowiadał się na solidnego pomocnika nawet reprezentacji Polski.Od odejścia z Legii to troszkę kariera na plecach Ojca..
0
@FcPortoFan1999 a ty jeszcze jesteś z czasów semir stilic ,arboleda ? Bo wtedy ja nawet coś tam obejrzałem xd
0
@gumaz Oczywiście że tak.Pamiętam jak Lewy odchodził z Lecha i nie zapowiadał się na napastnika takiego kalibru, tylko coś jak Wichniarek a może i ewentualnie lepszy od późniejszego Rudniewa.