- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
2
De Jong to klucz do sukcesów, ale De Jong na DMie, bo ma wszelkie predyspozycje, by w systemie Barcelony grać na tej właśnie pozycji i nikogo lepszego na tą pozycję nie znajdziemy.
Drugi klucz do sukcesu to nowa "9", taką która będzie pracować w pressingu, grać dla drużyny, a nie jedynie na nabijanie własnego konta bramkowego, robić przestrzenie kolegom swoim ruchem i której piłka nie będzie przeszkadzała w grze, bo to jest dramat w najbardziej technicznej drużynie na świecie.
Ogólnie są obecnie 2 pozycje do natychmiastowego wzmocnienia, zmiennik/zawodnik do rotacji na lewą obronę i nowa "9", na którą w razie potrzeby powinno pójść 95% zasobów finansowych, które uda się wygenerować do letniego okienka transferowego. Ideał to Lautaro Martinez, nie ma drugiego tak pracującego dla drużyny napastnika.
Jak cokolwiek zostanie w sakiewce można pomyśleć o nowym skrzydłowym.
0
@4Fabregas4 De Jong na DM-ie xD. Ten sam który udaje, że broni i się wraca? To jest jakaś prowokacja?
11
@4Fabregas4 de Jong na DM gra dobrze tylko na PlayStation
1
@Edgemoon Chłop po pierwszej linijce już odleciał XD
0
@4Fabregas4 on jest za wolny rusza się jak mucha w smole
0
@Edgemoon
A nie wiem, nie posiadam
0
@4Fabregas4 koleś prowokuje no bo nikt poważny nie chciałby zobaczyć leniuszka na DP
2
@4Fabregas4 zawodnik, który dobrze odnajduje się w systemie z dwoma cofniętymi pomocnikami ma być idealny w systemie z jednym?
Przecież on uwielbia sobie pospacerować co na tej pozycji jest nie do pomyślenia. Dodatkowo ten "klucz do sukcesów" głównie się leczy, a nie gra. De Jong jest tyle lat i wciąż pokazuje, że jest klubową porażką. Szkoda, że nie masz tyle wyrozumiałości dla 100 razy więcej dającego Lewego