La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

1

Tak się wychodzi z bramki w topowym klubie LaLiga:
https://www.facebook.com/reel/561492436588219

Inaki Pena w tej sytuacji piłkę wybija na aut i to jeszcze nie gdzieś do przodu, a w bok. I rywal ma wrzut z autu niedaleko naszego pola karnego.

2

@KamQiX pena w tej sytuacji traci bramke ;P

0

@KamQiX Tak się wychodzi z bramki w topowym klubie, więc musiałeś się cofnąć z 5 lat wstecz, żeby znaleźć taką sytuację? Do tego bramakarz który tego "dokonuje", nadal gra w tym klubie. Ergo nie jest to "standardowe" wyjście, ale mnóstwo farta.

0

@misterio Nie musiałem się cofnąć. Po prostu samo wyświetliło mi się akurat na Facebooku. Nie chodzi mi nawet o asystę, ale tak właśnie powinny wyglądać wyjścia z bramki dobrego bramkarza. Pewnie, bez wahania i spokojne przejęcie piłki lub podanie z pierwszej piłki, aby rywal nie mógł jej przejąć. A nie wybijanie po autach.

0

@KamQiX Tak powinny, ale rzeczywistość jest taka, że Stegen też po autach wybijał i to niejednokrotnie, a przed kontuzją to było z nim tu jechane od ręczników, bo się uchylił przed piłka lecącą w niego. La Rambla w pigułce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?