La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

23

Nie ma chyba takiego trenera, który by z czymś nie wku.....irytował :D

Lucho pamiętam mnie strasznie gotował tym budowaniem Gomeza. Im gorzej grał tym, częściej go wystawiał, a na chłopa się nie dało patrzeć. I wyszło tyle, że go nie zbudował i Złotej Piłki też nie zdobył co mu zapisali w kontrakcie.

Valverde to mnie czasami doprowadzał do szału tym swoim fetyszem tartaku w środku pola albo jak Coutinho wystawiał na prawym skrzydle.

Koeman znowuż za dużo gadał. Tworzył wokół drużyny jakąś toksyczną atmosferę.

Xavi z tym rzucaniem się przy bandach był niereformowalny i jeszcze jak nie trawa to sędziowie.

Teraz Flick się zabetonował na bramkarzu, który jest wyraźnie gorszy w ogólnym rozrachunku.

Tu kibic musi się charakteryzować dużą odpornością na stres :D

1

@MesQueUnClub_87 Setien: Widzisz mnie? xD

0

@DonCarletto Setien to był tak krótko, że nawet mnie nie zdążył wku* :D

1

@MesQueUnClub_87 Chyba każdy trener ma mniejsza lub wieksza fiksacje na jakimś punkcie - ot, sprawka ego czy czegoś tam jeszcze. ;p

2

@MesQueUnClub_87 Ukrzyżowany Quique i 8:2 cię nie wku**iło?

3

@DonCarletto Miałem na myśli pewne irytujące cechy i upodobania tych trenerów, a nie poszczególne spotkania za ich kadencji ;)

Gdybym miał wymienić jeden mecz, który mnie najbardziej dotknął to 4-0 na Anfield za Ernesto.

1

@MesQueUnClub_87 4-0 na Anfield i 2-2 z Chelsea na Camp Nou. Największe ciosy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?