La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1770 Culés

23

W ogóle to jeszcze zabawne jest to, że stawiamy na niskich bramkarzy. To jest odbieranie sobie przewagi, to tak jakby drużyna koszykówki albo siatkówki sobie postawiła na 1,80 team i liczyła na godną rywalizacje. Wiem, że byli świetni bramkarze jak Casillas, Valdes ale oni nadrabiali czymś jeszcze mieli wielką charyzme i dawali sobie rade mimo tych warunków, mieli zajebiste interwencje i refleks.
Penia tego nie ma, to logiczne że lepiej postawić nawet na wielkiego kołka

7

@Faro ale co go tutaj bronili jeszcze tydzień temu to ich. Pena to parodysta, a nie portero na miarę Barcelony. Wojtuś z kiepem w ustach i kielonem w łapie jest większą wartością dodaną niż Łoniaki u szczytu swoich możliwości. Jedyne co broni, to jak w niego strzelają, tak to wszystko wpada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?