La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

0

Puszcza nigdy nieOdPuszcza!

0

@FcPortoFan1999 Teraz Śląsk z Piastem. Wiadomo, że drużyna z Ekstraklasy odpadnie ale i przejdzie dalej.

0

@Stinger_ Dla Śląska(tej resztki ze składu wicemistrzowskiego) ten Puchar to jedyna szansa na ponowne miejsce w europejskich pucharach i ratowanie twarzy w tym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję z że Śląsk Wrocław nie wygra PP. Dla dobra polskiej piłki puchar musi trafić do Legii lub Jagiellonii ale ja także kibicuję Wiśle Kraków - mimo iż ich szanse w Europie są mniejsze to jednak w tym sezonie w eliminacjach nie zaprezentowali się źle więc nie mam nic przeciwko powtórce aczkolwiek wiadomo, że na papierze najlepszy skład Polski na europejskie puchary to Lech, Legia, Jagiellonia i Raków.

0

@Stinger_ Legia i Jagiellonia, są obecnie głównymi faworytami.Nie wiem czy taką Pogoń Szczecin po tym co się stało w maju można uznawać za grono pretendentów..

0

@FcPortoFan1999 Na papierze być może kandydat numer 3 ale wszyscy wiemy, że to Pogoń Szczecin, która nie lubi zbierać trofeów.
A co do Legii k Jagiellonii. Oni mają pewną grę na wiosnę w Lidze Konferencji, a więc cały czas na trzech frontach - ciekawe jak długo dadzą radę grać na każdym froncie z powodzeniem.

0

@FcPortoFan1999 jak tam w robocie dzisiaj bylo? Mecz bedziesz ogladal?

0

@Stinger_ Dla Pogoni to też powoli zacznie być jedyna droga awansu do europejskich pucharów..tylko trzeba zdobyć puchar a dla nich to jest nierealne.. @Lanosss Jak w robocie było? Co najmniej zabawnie, na tyle że jutro będę miał na godzinę 12:00 bo...nikt inny nie chce xd

0

@FcPortoFan1999 to do 20 bedziez pracowal? czego to tak?

0

@Lanosss Oczywiście, a to dlatego że maszyna będzie do naprawy i dla mnie niestety nie będzie miejsca o poranku :(

0

@FcPortoFan1999 to się wyśpisz chociaż :D

0

@Czajka90 Wiem ale chyba jednak wolałbym zmianę poranną, no ale nie Ja wybieram :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?