- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
0
Tak można pracować.
https://x.com/contextdogs/status/1864554046444437636
TE LINKI KIEDYŚ ZADZIAŁAJĄ? Nie wiem kto jest winny ale jeśli twitter to jakiś żart, że od 2 miesięcy nie mogą tego naprawić
0
@MesQueUnClub96 A po co mają działać jak Ty jakieś pieski Wstawiasz?
0
@MesQueUnClub96 To nie kwestia Twittera. Zrobiłem tzw. proof-of-conecept, który trochę łopatą to naprawia po stronie danego klienta, bo inaczej się nie da z perspektywy osoby bez uprawnień do serwera: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15045151#comment-15045151
Póki co stwierdziłem jeden błąd, kiedy ktoś wrzuci:
tekst link text
Bez żadnych enterów link w sensie w tekscie, to może kawałek postu usunąć, bo podmienia cały węzeł, ale pewnie niedługo to poprawię, jak linki będą się dalej nie rozwiązywać - w każdym razie to marginalny problem, bo tylko jeden typ tak wrzucił link. Niestety dla mobilek nadal brak rozwiązania, bo nie da się pluginować przeglądarki.