La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

0

ŁKS i Legia..ciekawe komu tutaj kibicują Widzewiacy?

3

@FcPortoFan1999 pewnie Maccabi albo jakiemuś innemu Hapoelowi

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ty to lubisz być kontrowersyjny ;)

0

@FcPortoFan1999 bezosobowa riposta od czasu do czasu nie jest zła, ale coraz mniej tutaj ironizuje, bo im bardziej oczywista ironia, tym więcej wpisów próbujących mnie przekonać do czegoś w stylu, że Legia nie wygra LM

2

@okiemtypera_lucaxx95 Legia nie wygra LM.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Może pod koniec wieku Legia wygra LM ;)

0

@FcPortoFan1999 Żeby wygrać Ligę Mistrzów trzeba najpierw w niej zagrać. Bez tego będzie ciężko.

0

@Stinger_ Do końca XXI wieku, mam przeczucie że Legia w tej lidze mistrzów wystąpi :)

0

@FcPortoFan1999 Oby, tzn. już nie ważne kto ważne aby którykolwiek mistrz Polski wystąpił w LM jak najszybciej ale nawet po powiększeniu LM wcale łatwiej dla naszych nie ma.

0

@Stinger_ W sumie nie wziąłem jednego rozwiązania pod uwagę.Pod koniec wieku, zawsze mogą być jakieś nowe rozgrywki.Np. Superliga ;)

0

@FcPortoFan1999 W takim wypadku będzie tylko łatwiej zagrać i wygrać Ligę Mistrzów. Oczywiście jeśli dalej te rozgrywki będą prowadzone ale dlaczego by nie?

0

@Stinger_ Może Pani Superliga troszkę namieszać w planach.

0

0

@urbipl Kojarzę jak najbardziej ;)

0

@FcPortoFan1999 O, to miało być do @okiemtypera_lucaxx95 .
A komu tu kibicuję nikomu...

1

@urbipl Tak mi się jakoś zdawało ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?