- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
0
Pewnie juz było kilka takich dyskusji, ale jak oceniacie UFL? Dla mnie bez żadnego podjazdu do EA FC. Brak licencji, gorsza grafika, gameplay wcale nie lepszy. Nie wiem co może przeważać na korzyść tej gry względem produkcji EA - oprócz ceny, UFL na ten moment jest darmowy i jak dla mnie gratis to uczciwa cena.
Fajnie, ze powstaje jakaś konkurencja albo raczej gra aspiruje do bycia konkurencją, ale bez tych wszystkich licencji, które posiada EA będzie ciężko poczuć prawdziwy klimat
1
@LukaszFan nie grałem, bo jestem pctowcem, ale ea fc to taki szit zbugowany na pc, że bym chętnie zagrał
0
@LukaszFan Dla mnie spory minus że masa mechanik, taktyk itp jest wzięta z EA. Jeśli wydają nową grę to chcę innych mechanik niż ball rolle, obrona na jockeyu itp.
0
@Faro Ja tam oceniam EA FC pod względem gry offline(dla większości nuda, wiem) i gra sie spoko, żadnych dziwacznych błędów raczej nie ma, szczególnie w tej odsłonie (na Series X), tempo gry itp można sobie dostosować na dowolny sposób.
Gra online to nie moja bajka, więcej nerwów niz rozrywki.
Można marudzić jak na wszystko, ale od lat nie ma i przez lata jeszcze nie będzie godnego konkurenta.
Nawet jeśli ten UFL pod względem gameplayu bedzie lepszy to bez pelnych licencji, które posiada EA nigdy nie będzie godnym konkurentem, niestety.
0
@LukaszFan ogólnie jak chca rozwijac online to licencje nie sa ważne. W ut tez grasz tak, ze nie robisz danego klubu tylko jakieś stroje itd a najwazniejszy jest sklad. Te licencje maja.znaczenie tylko dla kariery