La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

10

xG Betis - Barca 2.87 - 0.53 i nie ma tu przekłamania. Barca zagrała kompletne gówno.
Strzeliła 2 gole, ale tworzenie groźnych akcji przychodziło z największy trudem, a mając w rękach dwukrotnie prowadzenie, zawodnicy, którzy znakomicie potrafią wymieniać piłkę (w teorii) tracili ją nieustannie nie potrafiąc rywalowi kazać nieco pobiegać za futbolówką.
Z początku sezonu niewiele zostało, a w dodatku zaniknęła całkowicie tiki-taka.
Rozumiem ją ograniczyć, ale żeby zanikła całkowicie?

Trudno nie mieć wrażenia, że Flick stracił kontrolę nad zespołem, a brak struktury gry jest tak porażający, że z dużą dozą pewności można stwierdzić, że dziś bez Yamala byłaby murowana klęska.

Wygląda to bardzo źle.

1

@Comentateiro A i tak znajdą sie tacy którzy będą obwiniać Pene, a nie tych amatorów z obrony

1

@Comentateiro Barcelona i Lech Poznań mają w sobie coś wspólnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?