La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 659 Culés

5

☎️ Oficjalnie ☎️

A w 2034 roku gospodarzem będzie Arabia Saudyjska.


4

@Danny Gaucho Jestem ciekaw jak to ma wyglądać, bo jak ktoś wylosuje grę w Ameryce południowej to będzie kabaret;

3

@Danny Gaucho sześć krajów z trzech kontynentów będzie gospodarzem mistrzostw? Coraz głupsze te pomysły mają w tej UEFA

2

@takisobiektos Normalnie Argentyna, Urugwaj i Paragwaj muszą zagrać w swoich krajach i dostaną rywali jacy się wylosują w ich grupach tyle.
@Safrani To jest sprytnie wymyślone bo po Katarze dali w całej Ameryce Północnej następnie masz 3 inne kontynenty i spokojnie w 2034 moga wrócić do Azji czyli znowu szejkasy, a kaska się zgadza :)

2

@adi7adi8 Wiesz normalnie to byłoby spoko, tylko ci co będą grali cały czas w Europie + Maroko będą mieli fizycznie przewagi, zero zmęczenia lotem z ameryki południowej, jetlagu itd.

1

@takisobiektos Wiadomo trochę gorzej będą mieli, zmiana czasu super duża nie będzie pewnie zrekompensują im większą przerwą przed drugim meczem przynajmniej ja bym tak zrobił..

1

@Safrani "sześć krajów z trzech kontynentów będzie gospodarzem mistrzostw? Coraz głupsze te pomysły mają w tej UEFA"
Ciesz się, że nie skolonizowaliśmy jeszcze Marsa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?