La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

Robił ktoś instalację elektryczną natynkowa u siebię?

0

@LeoMessiiBarcaPepa robił mi elektryk, ale mam taką :D

0

@pikass14 Jak oceniasz?

0

@LeoMessiiBarcaPepa na to u mnie szedł tynk cementowo wapienny plus gładzie. Kabli pod tynkiem nie widać, prąd w domu jest więc oceniam git ;)

teraz widzę że piszesz natynkowa, rozumiesz przez to że kable nie są umieszczone w bruzdach, czy że kable są całkiem widoczne na gotowym tynku?

0

@pikass14 Tak.
Chodzi o instalację która jest na zewnątrz, całkowicie widoczna na gotowym tynku :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa wiesz, działać będzie, reszta to kwestia estetyki.

Czemu chcesz tak zrobić, masz plan na taki "stary" wygląd domu czy kwestia ekonomiczna?

0

@pikass14 W mieszkaniu z wielkiej płyty zaczynają się zwarcia.
Trochę nie widzi mi się rycie w żelbetonie bruzd, a w dodatku dosyć niedawno był robiony remont i szkoda to teraz rozdupcać :D
Więc tak się zastanawiam, czy nie olać estetyki i nie zrobić właśnie zewnętrznej instalacji.

0

@LeoMessiiBarcaPepa w takim "zwykłym" mieszkaniu może to wyglądać średnio, ale tak jak mówimy to kwestia estetyki. Pytanie czy jak tak zrobisz i minie jakiś czas to nie będzie Cię to wkurzać i zdecydujesz że jednak robimy to pod tynkiem. A obecne kable rozumiem nie idą w żadnych korytkach, żeby można było przeciągnąć nowe?

0

@pikass14 No właśnie tutaj jest lipa. Korytek żadnych i peszli nie ma zbytnio, jest to PRL-owska myśl techniczna, gdzie liczyła się sztuka :d

0

@LeoMessiiBarcaPepa wiesz, jak to się mówi: u siebie rób jak u siebie. Jeśli jest to Twoje mieszkanie, masz zamiar tam pomieszkać dłużej i ogólnie robisz sobie fajny kącik to może warto trochę pogipsować dla ogólnego efektu. Tak jak pisałem - kable mogą nawet wisieć w powietrzu i prąd będzie, reszta to kwestia estetyki i jak bardzo pewne rzeczy będą Cię kłuć w oczy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?