La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 977 Culés

0

Piję kawę raz na jakiś czas, wypiłem przed chwilą i jakiś niespokojny jestem, a idź pan z tą kawą.

7

@LeoMessiiBarcaPepa bo pić to trzeba umić

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Jak mawiał mistrz Stanisław Barańczak:
"Kawa się nadawa, lecz gorzała szybciej działa".
"Herbata też zbrata, ale martini szybciej to czyni".
"Sok z pomarańczy jest tańszy, lecz dolać wódki, są skutki".

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dlatego ja kawę to piję taką na pół rozcieńczoną z mlekiem do jagodzianki albo chałki z masłem.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Ja piję cały czas i jestem spokojna. Za to po melisie to łooo panieee…
@MesQueUnClub_87 nie kuj tak w oczy bogactwem hahah

1

@July_6_BcN Cały czas się zapominam, że teraz masło jest jak złota sztabka :D

0

@MesQueUnClub_87 z tą jagodzianką, to chodzi Ci o taką bułkę, czy taką na kościach?

1

@Safrani O taką bułkę.

3

@LeoMessiiBarcaPepa

To chyba ja jestem jakiś dziwny, bo nie działa na mnie ani kawa, ani energetyki, melisy i inne takie. No może poza mefedronem

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja czasem pije po 3 prawdziwe kawy dziennie:)

0

@LeoMessiiBarcaPepa znam to :( Bardzo lubię ale nie mogę pic bo mam to samo

0

@Who_you_mam Mefedron to szmata, suki nie chcę znać.

0

@Krystian1588 Ło matko i córko, tolerancja na wysokim levelu.

0

@LeoMessiiBarcaPepa

Może z kurłą ruszę jeśli zajdzie potrzeba :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa kiedyś się piło kawę z przyjemnością a teraz jak tydzień dniówki a potem tydzień nocki plus dzieci które nie dadzą pospać jak się śpi po nocce i to w weekend więc pije się z konieczności xD
Aczkolwiek miałem kiedyś nieprzyjemny epizod przedawkowania kofeiny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?