- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
3
Trochę to smutne, że mimo, że meta-przesłaniem Wiedźmina jest to, by nie ulegać uprzedzeniom, nie oceniać ludzi po pozorach i generalnie szanować się nawzajem, a ludzie się wyzywają w necie o to dlaczego bohaterką będzie kobieta. I to nie taka co spadła z nieba wymyślona przez jakiegoś woke akcjonariusza tylko w sumie od wielu lat szykowana na główną postać co jest bardzo dobrze wyjaśnione fabularnie.
0
@BezglutenowyPedri To nie będzie już Lwiątko, a Lwica z Cintry ;)
1
@BezglutenowyPedri Nie wiem czy to wyzywanie ale nie może się komuś podobać decyzja wybrana przez twórców bo... ? (Jeżeli od razu nie używa k-wordów)
0
@Kgorecki2500 chodzi mi o to, że t argumentacja jest durna w tym konkretnym przypadku.
1
@BezglutenowyPedri No to trudno:P Mi się ta decyzja nie podoba bo po prostu ciężej mi się wczuć w żeńską postać i tyle :P (są też inne powody dot. stricte Ciri a nie płci ale zobaczymy jak im gra wyjdzie)
1
@BezglutenowyPedri Przecież tu nie jest problemem fakt, że główną bohaterką jest kobieta... Znikomy procent ma uprzedzenia z tego powodu. Problemem jest fakt, że główną bohaterką jest Ciri. A dlaczego?
1. To się nie klei lorowo. (Próby Traw w takim wieku? Próbom były poddawane dzieci, nie dorośli. Do tego, kto miałby takie mutacje przeprowadzić? Wiedźmini jasno mówili, że już się w to nie bawią. Do tego ryzyko - 3 na 10 przeżywało próby)
2. Znowu grzanie tego samego motywu przeznaczenia, który został już wyciśnięty do ostatniej kropelki przez książki i gry.
Zamiast postawić na oryginalną historię, postanowili wziąć na stół odgrzewanego kotleta i to boli fanów świata wiedźmina, nie to, że główną bohaterką jest kobieta.