La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

5





- Tah.
- Garcia może jednak opuścić Barcę zimą. Girona jest nim zainteresowana.

0

@blakkudium jak Eric ma odejść to tylko przy dobrej ofercie

0

@blakkudium wraca Araujo I Duńczyk.Martinezem też zawodnik na rok nie jest przyszłością Dunczyk i Araujo są młodsi. Obecnie tracimy więcej bramek niż Real z jednym dobrym obrońca Rudigerem.

0

@BORO_12 nasza obrona traci więcej bramek niż Real z 1 obrońcą Rudigerem bo reszta to nie porozumienie.Wracaja Araujo I Duńczyk. Dojdzie jeszcze ten Z Niemiec i Cubarci.Martinez jest starym zawisnikiem i wolny.Jeśli obrona źle złapie spalonego nie dogonić faceta z piłką Araujo ma szansę.

0

@Borneo a co do tego ma Eric jak prawie nie gra a jak już to na DM? Taki rezerwowy jest przydatny ale jak bierzemy Taha to Erica można sprzedać a nie jakieś kolejne bezsensowne wypożyczenie albo oddanie za grosze

0

@BORO_12 Eric ma problem taki że jest wolny.Nie jest przez to na miarę Barcy .A pensje trzeba płacić.Lepiej j sprzedać i zarobić.WSzisiejszych czasach po zwiększeniu LM gdzie w każdym meczu wystawiasz najsilniejszy skład i w każdym meczu walczysz 1 skład musi równać się rezerwie. Niestety czasy się zmieniły.Koedyś grałeś rezerwą 1 skład odpoczywał dziś walczysz o życie w LM w każdym meczu.Też w la lidze są kontuzje Rezerwa t9 nie pierwszy skład wracają po kontuzjach i tracą punkty i widać to po Realu i Barcelonie.Nie ma yamala 4 kontuzjowanych wraca i mamy problem.A 1 skład zmęczony.Niech Ci wypadnie yamal w finale LM i musisz mieć skrzydłowego na taki mecz w zastępstwie który ogarnie to wszystko

1

@Borneo Cubarsi i Inigo też szybcy nie są, jakby tak popatrzeć to jeśli chodzi o środkowych obrońców to szybkością wyróżnia się tylko Araujo bo Kounde gra już tylko na PO

0

@BORO_12 szybki też jest Duńczyk tylko ma problem na początkowych metrach.Ale jak je osiągnie jest szybkNa razie obrona to nasz słaby punkt o ile Real z takim składem w lidze stracił mniej goli.Coś tu nie gra.

0

@Borneo Real ma topowego bramkarza który potrafi wyjąć kilka setek a my mamy Pene i dwóch obrońców bo reszta się posypała, zresztą w Realu nawet większe problemy w obronie. Znaczenie też ma że my gramy dużo bardziej ofensywnie i jesteśmy bardziej narażeni na straty goli

0

@BORO_12 na pene mimo wszystko bym nie narzekał.Wczoraj zachowanie bramkarza Realu było bardzo źle nawet nie starał się tego bronić.....
Tym bardziej zawodnik Barcy powinien być szybki aby wrócić za zawodnikiem z piłką.Martinez nie ma szans .Eric to samo.

0

@Borneo mimo wszystko bo? Mamy owiele lepszego bramkarza na ławce więc od Peni powinno się wymagać więcej niż bronienie tego co leci w niego

0

@BORO_12 trzeba być jeszcze w tym miejscu aby strzelili w Ciebie

0

@Borneo wiem o co Ci chodzi ale Pena kompletnie nie umie się ustawiać przez co często sam sobie zamyka szansę na obronienie strzału. Większość strzałów leci w niego nieważne gdzie stoi i to nie jest tak że mi się coś uroiło, wystarczy obejrzeć mecze. Peni wyjdzie jeden mecz na 5 przez co nie nadaje się na taki klub

0

@BORO_12 ter Steven też się tak ustawia te staea się robić to samo.Generalnie miał kilka niesamowitych interwencji i że 2 mecze uratował.Natomiast mi Sue podoba bardziej Andreas z Araujo.Cubarci jest 3 .Martinez jest 4 z uwagii na wiek i to że wolno biega choć jest przywódca i świetnie dogrywa piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?