- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
1
Ale co było śmieszków heheszków z Chelsea. A to że dwie szatnie potrzebne dla takiej ferajny, a to że kupują wszystkich, a to że „a kogo oni nie chcą he he he”, a dzisiaj co? Ławka jak złoto.
Komplet punktów w LKE totalnie mieszając składem. Madueke, Palmer, Nkunku, Felix, do tego Enzo robi mega liczby, Majkel Dżekson przypomniał sobie jak się strzela.
I wszyscy mówią o Slocie, że wszedł z buta do Liverpoolu, ale trzeba przyznać, że Maresca póki co ma obuwie w tym samym rozmiarze co Slot.
Tyle, że nas nawet na kapcie nie stać a co dopiero na dobre obuwie (taka metafora do kupna zawodników, rozumiecie?).
0
@escarabajo No tak, ale to też trwało wiele lat i to jest prawda, że przepalili mnóstwo pieniędzy na śmiesznych grajków jak Mudryk. Pełno trenerów, kryzysów, kompromitacji. Dopiero teraz wychodzą z tego syfu, United dalej w nim tkwi
0
@Luciano99 United to mem od czasów Mou, który przebombił setki milionów na Depaye, Martiale czy Lukaki a w obronie grały wozy z węglem pokroju Jonesa, dzisiaj to samo, Harry królem defensywy.
A Chelsea się nie pierdzieli w tańcu. 100 zawodnikowi podpisani na wiele lat, ktoś wypali na pewno. W każdej formacji.
1
@escarabajo Chelsea już naprawdę nieźle wyglądała w rundzie wiosennej zeszłego sezonu. Punktowali w tamtym okresie na miarę top 4 w Premier League. Ogólnie to potrzebowali zwyczajnie czasu na zgranie i rozwój po tym wywrocie, który zrobili odkąd klub przejęli Amerykanie. Inna sprawa, że dosłownie mają te dwa zespoły i część zawodników gra głównie w tych mniej ważnych rozgrywkach jak np. ten Felix, a kluczowymi zawodnikami jadą w lidze.
0
@ViscaelBarca2007 tak, tylko wtedy ten wózek ciągnął Palmer, dzisiaj tych koni pociągowych jest znacznie więcej.
1
@escarabajo no zespół się rozwija zdecydowanie nie da się ukryć choć szczególnie w tej drugiej połowie sezonu pozytywów było więcej moim zdaniem mimo, że Palmer to oczywiście zdecydowanie największa gwiazda. Ciekawy jestem jak uporządkują tą kadrę kiedy już zaczną grać co 3 dni w poważnych rozgrywkach, a nie LKE w przyszłym sezonie. Trochę trzeba będzie jednak odchudzić kadrę bo kluczowi zawodnicy jednak nie będą się oszczędzać tylko na lige.