La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 946 Culés

konto usunięte

0

Za Ericiem gdzieś zaraz Pablo Torre pójdzie. Większość połamanych wróciła i obaj panowie dla Flicka są już zbędni. Widać to po minutach i częstotliwości gier. Grzechem jest też nie skorzystać z tego, że jeden ma podbudowaną wartość po wypożyczeniu do Girony, a drugiego trochę Flick podbudował. Bardziej przyda się kasa z obu panów niż sami piłkarze.

Historia też mówi swoje, do tej pory żaden po powrocie z wypożyczenia nie robił tu kariery. Pena w tym wszystkim jest ewenementem.

1

@Nightraider dokladnie tak, będzie rowniez grzany temat odejscia Fateusza. Pewnie skonczy sie na wypozyczeniu byle ktokolwiek pokryl chociaz część jego wynagrodzenia.
Czyli ta trójka poleci w styczniu

konto usunięte

1

@Lanosss kwestia tylko czy starczy potem na Olmo. Będą wtedy 2 wyjścia: Laporta ściąga nam jakiś zastrzyk gotówki albo sprzedajemy kogoś z dwójki Christensen/de Jong. To będą logiczne księgowo ruchy, ale czy sportowo... No w przypadku de Jonga i sportowo, ale obawiam się w tym wszystkim że się zagalopują i Andreasa wypchną w desperacji.

1

@Nightraider Christensen nie odejdzie, potrzebny jest jako czwarty obronca i dopiero wraca po kontuzji, troche niewiadoma dla wielu klubów. A czy de Jong zgodzi sie odejsc w srodku sezonu? Znowu pojawi sie temat, ze ma dziecko nowe i ta jego baba focha strzeli

konto usunięte

0

@Lanosss ktoś będzie musiał. Ci dwaj piłkarze to jedyne logiczne ruchy jeśli nadal braknie na Olmo i Victora. Torres nie da nam nic do Finansowego Fair Play. Poza tym byśmy wykastrowali całkowicie atak który już jest grubo wykastrowany. W pomocy wszyscy poza de Jongiem będą nietykalni jeśli sprzedadzą Torre. W obronie jest wąsko i z bocznych nikogo nie tkną. Zostaje ktoś ze stoperów. Inigo nie zostawi worka siana, Cubarsi to przyszłość. Ronald lub Andreas to jedyne rzeczywiste zarobki.

0

@Nightraider Ferran Torres? na pewno nie, juz predzej oddaliby na wypozyczenie Pau Victora w ostatecznosci

konto usunięte

0

@Lanosss tylko Victor to też żadne środki. Wypożyczenie nic nie wniesie, a sprzedaż oznacza podział z Gironą. Nie ma za bardzo sensownej opcji jeśli przyciśnie. A patrząc na media, Laporta Andreasa też by chętnie gdzieś tam opchnął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?