- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
43
Niezła odklejka Viniego z tą wypowiedzią po wręczeniu nagrody Fifa :D
Widać, że gość jest mega zakompleksiony i ma obsesję na punkcie pokazywania wszystkim kim to on nie jest... Przypomina to casus Ronaldo, tyle że Ronaldo faktycznie był gigantem, który kroczył tylko za Messim.
Ale porównajcie sobie wypowiedzi tych dwóch Panów z wypowiedziami Messiego czy Rodriego... No ale klasy nie kupisz. Nieprzypadkowo też oboje grają/grali w Realu ;)
0
@TheNekro94 u białych mają to w krwi. Jak tam przychodzisz to odrazu robią pranie mózgu
0
@TheNekro94 Ta, Rodri zawodnik pełen klasy. Mówił na gali ZP, że w przeciwieństwie do Viniciusa nawet jakby nie wygrał to by przyjechał na galę, po czym nie przyjechał na FIFA the best xD.
16
@DonCarletto No bo mówił że by przyjechał na gale ZP , więc o co chodzi? Gdzie skłamał? :)
1
@TheNekro94 narazie jest to wszystko tak pięknie i obiektywnie jak rywal robi błąd a w podobnej sytuacji u nas będzie to samo. Radzę sobie przypomieć jak było jechanie po Realu jak traktują swoje legendy gdy jechali z Casillasem Raulem i innymi i w cudowny sposób był pożegnany Xavi i Iniesta. A potem nadeszło pożegnanie Messiego i jak go potraktowali i zapadła niezręczna cisza.
0
@DonCarletto Wystarczyło że przyjechał wraz z cała delegacją City na gale ZP, gdzie Messi pokonał Haalanda. Wiedzieli kto wygra, a i tak sie pojawili i usiedli w pierwszym rzędzie.
0
@TheNekro94 Yamal go usiądzie na najbliższe lata