La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

1

ten mecz Paczuchy z Realem byl tak ciekawy jak ekstraklasa, czyli nieciekawy :)

1

@michaleu Co Ty jakieś Paczuszki i Madryciątka śmiesz porównywać do Ekstraklasy?

konto usunięte

0

@michaleu
Nikomu nie potrzebny mecz w środku tygodnia xd

0

@bartas97 Tzw. mecz o złote kalesony.

2

@bartas97 Nie wiem jak tam z kasą ale wątpię żeby była mała, a i trofeum wpadło więc wątpię żeby Real narzekał. Na pewno mają lepiej niż we wcześniejszych turniejach bo teraz z automatu zwycięzca LM wchodzi do finału, a wcześniej jeszcze trzeba było grać półfinał.

konto usunięte

0

@Stinger_
Najważniejsze z perspektywy kibica, to że bez kontuzji. Fajnie niby też mieć Puchar, trochę budżet zasilić

1

@bartas97 Tzn. ja powiem inaczej - oczywiście, że brak kontuzji jest bardzo ważny, być może najważniejszy w takim meczu ale skoro już polecieli gdzieś na drugi koniec świata, grają w finale to szkoda go nie wygrać i kibice ten mecz jednak oglądali z nadzieją na trofeum jakiekolwiek ono jest.

konto usunięte

1

@Stinger_
Tak, to się zgodzę. Głupio by było polecieć i wrócić tylko z medalem :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?