- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
2
Ogólnie nie lubię PiSu, z dumą pomogłem odebrać im większość przed rokiem, ale ktoś kto wpadł na pomysł, by tak odwlekać zaprzysiężenie rządu Tuska, by padło na 13. grudnia, był absolutnym geniuszem. Ostatni raz tak dobrze się uśmiechnąłem po tym jak Kaczyński wypadł jak Jaruzelski zapowiadający Stan Wojenny.
0
@Nightraider
Przecież pis to zrobił po to aby pod dywan zamiatać sprawy i maksymalnie porozdawać ville itp... .To było ich celem.Teraz można im zarzucić że podczas tych 2 tygodni spełnili 0 obietnic:)
Poza tym pis dalej jest wspóodpowiedzialne za państwo
1.Prezydent - pis- duda sabotuje oaństwo obecnie zagraża ważniści wyborów i kpo blokując zmiany w sądownictwie
2.TK zrobili z tej instytucji wydmuszkę- rządzi pisowiec. Ta instytytucja miała chronić obywatela przed kontrowersyjnymi pomysłami rządu.Obecnie próbują zrobić z tego organ Di ochrony pis.
3 izba nadzwyczajna to nie są sędziowie służą posowi jak ostatnio podważyli PKW
Nie uznają ich
1.Sądy
2trybunał praw człowieka
3tsue.
4 ostatnie irzeczenie komisji Weneckiej jest krytyczne wobec nich
5.byli sedziowie tk również ich kwestionują
6pkw - również ich kwestionują
7 obecny rząd i większość parlamentarna
Wracając
4.nbp- Jastrząb bawiący się stopami
5.Manowska - sąd najwyższy również pis- to ona miała by robić ts Dudzie.Są przyjaciółmi Duda ja normalnie odwiedza.
Wszystkie powyższe pisowskie instytucje sabotuja państwo jak się da.Pis ma bardzo dużą i realną władzę I również odpowiadają za to co się dzieje w państwie.
11
@Borneo to Kamala Harris już wygrała to Kolegium Elektorów?
10
@Nightraider Jeszcze nie wiadomo, bo nie policzyli głosów tych kobiet, które @Borneo spotkał w USA. Do tego mają dość głosy elektorskie Taylor Swift, Beyonce, Obamy i innych celebrytów więc wszystko jest możliwe.
1
@Barcanajlepszyteam podobno spytali się Winnetou o to na kogo głosował. Powiedział, że na Kamalę Harris.
0
@Barcanajlepszyteam hehe nie ma to jak brak argumentów w temacie prawda w oczy kole:)
0
@Nightraider chyba pomyliłeś post
1
@Borneo hehe nudny jesteś. Ja rozumiem, że mamy wojny POwskich i PiSowskich trolli czy tam inne kuce co za Korwinem idą w ogień, ale nawet w temacie, gdzie człowiek chce sobie luźno pożartować, wchodzisz z buciorami powagi, która mnie nawet nie obchodzi.
0
@Nightraider jestem na tyle że komentujesz moje posty;)
A tak naprawdę prawda w oczy kole......;)
Co do troll to raczej konfa lubiącą ruskich choć w Pisie taki Naciarewicz jest 2 osoba w tej parti.
4
@Borneo sam się wtrąciłeś w dyskusję z tego co widzę. Widać, że z poczuciem humoru u ciebie jak ze sztachetą na okręcie.
0
@Nightraider tylko nie piszesz na temat który sam dałeś piszesz o amerykańskich wyborach.Bo nie oasuje Ci co napisałeś.Starasz się mnie dyzkredytować.Tyllko czym.Że w usa rozmawiałem z wyborcami.Nie wiedziałem że to coś złego;) trochę śmiech na sali ten twój pojazd;)i cieszę się że je spotkałem .Większość to raczej Nowego Jorku tu nie zobaczy....
2
@Borneo póki co twoja polszczyzna ciebie wystarczająco DYSKREDYTUJE
0
@Nightraider no tak grzechem dla was jest rozmawianie z wyborcami, którzy przegrali wybory. Także jak nie ma się argumentów na temat.To wyciąga się pisownie.;)no ale co wam pozostało;) na pewno nie argumenty;)
0
@Borneo z taką znajomością ojczystego języka wątpię, że lepiej znasz jakikolwiek obcy. Postacie z serii Grand Theft Auto się nie liczą.
0
@Nightraider a wątp:)))wiesz co mnie to:))))wiesz jak to zmieni moje życie;)