La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

7

Bawi mnie trochę obwinianie za wczorajszy mecz Flicka, chłop rzeźbi z czego ma jak tylko może a i tak zbiera krytykę za mecz który lekko powinniśmy wygrać. xD
Bo jak można obwiniać trenera, kiedy patrzysz na taką 75 minutę i widzisz Lewusa który nie trafia w piłkę mając soczysta setke. xD Już nie mówiąc, że mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie.

5

@marcin62 to nie jest nic nadzwyczajnego, kibice działają zero-jedynkowo, nie ma nic pomiędzy, albo jestes świetny albo jestes gówniany i Twoje dni sa policzone, później przychodzi następny gosc i ta sama śpiewka... trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie zauważyć jak duzy progres zaliczył ten zespół w wielu aspektach.

0

@marcin62 @Kinginiesta Winienie Flicka za wczorajszy mecz to głupota, ale tu po prostu nie do końca coś działa od listopada tak naprawdę. Mieliśmy przyjemną zaliczkę, a ją stosunkowo szybko roztwoniliśmy. To nie jest ocena zero jedynkowa na przestrzeni wczorajszego meczu, a kilku ostatnich ligowych spotkań. Ostatnie 7 meczów to 5 punktów zdobytych na 21 możliwych. Dramat.

0

@GigiAmoroso ja wychodzę z założenia, że lepiej trzymać się pozytywów i na nich budować zespół a mamy ich naprawdę sporo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?