La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

0

Nie popadajmy za bardzo ze skrajności w skrajność , rozumiem rozczarowanie ale przecież nie wygląda to beznadziejnie.Szczególnie po wczorajszym meczu gdzie zespół walczył do samego końca o zwycięstwo.Jest dopiero połowa sezonu nie jesteśmy w najgorszej sytuacji , ,nastroje mogą być zupełnie inne już w styczniu po superpucharze.Rywale też jeszcze będą tracić punkty w lidze oby nas omijały kontuzję bo przyda się szeroka kadra również na puchary .

1

@urbipl Raczej chodzi o fakt, ze po teoretycznie najlepszej Barcelonie od lat oczekiwaliśmy więcej niz 3 miejsce na koniec rundy jesiennej i to być moze z dość sporą stratą do Realu i Atleti

0

@LukaszFan No właśnie teoretycznie ja też jestem rozczarowany, może po prostu nie przeżywam tych meczy jak parę sezonów wcześniej.Takie huśtawki nastrojów już mnie tak nie klepią czekam na spokojnie na kolejne mecze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?