- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
19
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Chciałbym złożyć. Świąteczne życzenia. Także wesołych świąt. By wam jedzenia. Ale przede wszystkim alkoholu. Na stole. Nie zabrakło. Kieruje te życzenia do wszystkich. Ponieważ. Należy być miłosiernym. Należy wybaczać. Powiedzieć dobre słowo. Szczególnie w tym okresie. Nawet dla tych. Z którymi się nie zgadzamy.
Nawet. Dla tych frajerów. Hejterow. Ktorzy mnie nie szanują. Ja to wszystko pamietam. Taķże jeśli ktoś ma dalej problem. To zapraszam. Do Dębicy. I sobie wyjasnimy. Fizycznie. To i owo.
Natomiast. Generalnie. Nawet tym gorszym ludziom. Należy się dobre słowo. Dlatego naśladujcie mnie. Bądźcie również dobrzy. Miłosierni. Miejcie zasady. Cierpliwość. Dystans. Otwarty umysł. Taki przyklad Wam daję. Od siebie. Na te święta. To tyle ode mnie. Bawcie się. Pijcie. Dobrego barszczyku.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM @Deviler @KrychaFCB @Lanosss
0
@Kondziubarca you think this is funny boy?
7
@MesQueUnClub96 At least it's better than your comments here
:)
2
@Kondziubarca Pan Mentalna Dębica, wczoraj już był w formie świątecznej na KS.
0
@tomek8756 nie
2
@tomek8756 jakbym pisał o jakiś cieplych chlopaczkach to by mu sie podobalo xD
1
@Kondziubarca Cóż
^^
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15129181#comment-15129181