La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

9

a kto to słyszał z tym Flickiem, Xavi był jaki był ale był.

10

@D10SLEO Też ja ci powiem, że ten Flick od początku mi się nie podobał, z mordy jakiś był nieprzyjemny, taki wiesz wredny. Xavi to był jaki był, ale uśmiechnięty facet, włosy nazelowane fajnie zadbany, no nasz był chłopak z sąsiedztwa taki. A ten to widzisz Basia, to jest Niemiec wredny taki parszywy, naobiecywał tej naszej Barcelonie cudów na początku, zrobiła sobie nadzieję, a dzisiaj widzisz jak ją traktuje.

Ja ci Basia powiem, że ona mogła zostać z tym Xavim, było jak było ale było stabilnie. No ale ona głupia i się nabrała na niego, ten się na początku starał, kwiaty, prezenty, komplementy, a teraz co? Teraz gów.. ma z niego pożytku. Już go wybrała to on ma teraz gdzieś wszystko, cwaniaczek zwykły, jeszcze ją pewnie zostawi zaraz, ja im Basia pół roku daje i on zaraz za inną będzie latać, a ten Xavi teraz sam i się marnuje, no ale jej życie, my sobie możemy teraz pogadać tylko Basia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?