La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

3

I ja przyłącze się do życzeń dla was kolegi i kolegożanki z rambli.
Przede wszystkim to życzę wam szczęścia, bo ludzie na Titanicu zdrowi byli, tylko szczęścia nie mieli. Jak będzie szczęście to i reszta rzeczy się dobierze.

Szczególne życzenia wysyłam do tych, którzy są samotni. W te święta im chyba jest najsmutniej, także obyście w święta, czy nowy rok znaleźli swoich towarzyszy (nie ważne na ilu łapach będą chodzić) lub jak ja (a jestem typowym samotnikiem) nie odczuwali potrzeby bycia z innymi.

No i nie byłbym sobą jakbym nie dołączył życzeń od największego wieszcza naszych czasów, czyli Kurde-lozofa Ferdynanda Kiepskiego i jego brata Staśka "Stanleya" Kiepskiego. Oby wasze prezenty były trochę bardziej trafione :)

https://streamable.com/8o7iuz

Z dedykacją dla kiepskiego fanklubu @tomek8756 @Marian_Pazdzioch @GigiAmoroso

konto usunięte

0

@Szklaner Dziękuję mordo. Więc te święta spędzasz sam?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?