- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 556 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 556 Culés
4
Króciutko z "dziewczyną z sąsiedztwa". I imo to jest największy problem lewicy. Zawsze udają, że są z ludu, jak zwykli obywatele, a potem wychodzi, że od dziecka mieli lepszy start, bo rodzice lekarz/adwokat/sędzia i uprzywilejowaną pozycję.
1
@BorzyKrzys @Redakcja kiedy w końcu naprawicie linki? No ludzie kochani. Problem występuje od około 3 miesięcy i nic się nie zmienia.
3
@BorzyKrzys mi się najbardziej podobają ich wspaniałe postulaty, które sprowadzą się do tego, że każdy zacznie podkręcać marżę by wyjść jak wcześniej, a co za tym idzie wzrosną ceny.
0
@BorzyKrzys Szkoda, że rodzice nie dopilnowali, by przy okazji córka nie omijała zajęć z geografii. :P
0
@BorzyKrzys no tak ,dla Polaków problemem jest że ktoś ma wykształcenie itp.....im mniej wykształciły by się tym lepiej.Super jakby był z pod butki z piwem to rewelacja;)....co za porażka......tytułu doktorskie ma i trzaskowski i karol "nie mam zdania "i tik toker mentzen.W dzisiejszych czasach prezydent powinien, być wykształcony. Jeśli ktoś z sąsiedztwa ma z tym problem ,to niech idzie sam się kształcić. Wtedy będzie się czuł że to jest człowiek od niego a i Polska na tym skorzysta......
0
@Borneo Nie na temat znowu. Wytrzeźwiej.
0
@BorzyKrzys bardzo na temat Bo z tego co piszesz wychodzi paranoja w jakiej się znajdujemy.A potem jest kupowanie dyplomów........Promowanie braku wykształcenia jest słabe....jeśli społeczeństwo szczyci się brakiem wykształcenia to jest paranoja.Trzeba przedewszystkim to zmienić.Naród nie wykształcony to słaby naród.On będzie się dawał manipulować władzy.Kiedyś komuna gloryfikowała coś takiego jak "człowiek pracy"- niewykształcony łatwy do nanipulacji....czas biegnie a oewne rzeczy dalej się nie zmieniają. Może poza nazwą.Teraz to " człowiek z sąsiedztwa"
Jak najbardziej na temat.....