La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

3

Brak rejestracji Olmo, to będzie gwóźdź do trumny Laporty. Można być pewnym, że przyszłych wyborów nie wygra, a najlepsze jest to, że zostanie po nim smród. Może nie taki, jak po Bartomeu, bo to przebić będzie trudno, no ale Laporta, również kombinuje i po jego odejściu wszystko wyjdzie na powierzchnię.

konto usunięte

1

@ArcziArtt powiem Ci szczerze, że od początku nie byłem zwolennikiem Laporty jak zostawał prezesem bo uważałem że to populista i nie ma merytorycznych argumentów.Wtedy mnie tu większość objechała a okazuje się teraz patrząc na jego działania że to była prawda

1

@Mixtape również nie byłem za nim… z tego samego względu co Ty, i też mnie jechano. Czarę gorczycy przelała kwestia, podpisania z Messim kontraktu, którym Laporta wygrał wybory. Zawiódł mnie, bo liczyłem na to. Pamiętam do dziś, że jak Laporta odchodził po pierwszej kadencji, to też mieliśmy po nim masę problemów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?