- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
0
W skokach to nasi zapomnieli jak się skacze ? Ja rozumiem że skok może jakiś nie wyjść ale to tak praktycznie nagle przestali skakać :(Nie wiem czy to wina trenera czy co ale jak tyle lat skaczą to nagle nawet do drugiej seri się nie dostają .
0
@damian16161212 To już nie ten wiek na skakanie..
0
@FcPortoFan1999 Może i tak ale smutne że skoki to już nie nasza dyscyplina i musimy czekać na nowe pokolenia
0
@damian16161212 Kamilowi jak zwykle nie styka głowa i chyba już siły nie te, Dawid widocznie miał swój prime, było minęło i wrócił do punktu wyjścia.
0
@damian16161212 Skoki będą niczym biegi narciarskie najpewniej, albo tzw. wariant Finlandii.
0
@July_6_BcN U Dawida myślę że problemy rodzinne. U córki w listopadzie wykryto chorobę, na tym poziomie w tak ekstremalnym sporcie to istotny czynnik.
0
@Criss18Barca a to nie wiedziałam. To by jednak wyjaśniało.
0
@FcPortoFan1999 Tak nie będzie, polski związek jest zbyt bogaty. Myślę że polskie skoki będą gdzieś na poziomie skoków japońskich a z czasem się odbudujemy.
Trzeba odkryć przyczynę dlaczego w zawodach juniorskich jesteśmy drugą siłą, a przychodzi przejście na wiek seniora to nas nie ma.
Gdyby ktoś powiedział w 2003 roku że w 2024 będziemy marudzić bo mamy 5 zawodników w TOP30 klasyfikacji generalnej PŚ ale nie na czołowych lokatach to ktoś by się popukal w czoło.
Po prostu wyniki w XXI wieku przewyższały nasz potencjał, a teraz trzeba odnaleźć się w nowej rzeczywistości i wrócić.
Każda reprezentacja miała kryzys. Ja pamiętam jak koło 2005 roku Niemcy nie wchodzili do drugiej serii w konkursach drużynowych i przez kilka lat nie potrafili wygrać konkursu indywidualnego.
0
@Criss18Barca Jest bogaty, ale nie bardzo coś z tego wynika.