- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
0
kiedyś był Małysz,nie było drużyny,potem stoch i świetna ekipa obok a po Stochu Kubackim i Żyle nie będzie nic,jak będzie jeden polak w pierwszej 15 to będzie największy sukces w sezonie
0
@adamek20151 Po Małyszu też miało nikogo nie być ;)
0
@tadzik447 Po Justynie też miało nikogo nie być i nie ma :P
0
@tadzik447 a kto tak mówił,bo stoch to już za małysza wygrywał puchar świata z tego co wiem i był w czołówce,wiec można było mieć nadzieje,a teraz nawet tej nadziei nie ma
0
@adi7adi8 steczkowskiej? 15 znaków
0
@adamek20151 Ta
0
@adamek20151 Prawdę mówiąc to Kamil Stoch za kariery Adama Małysza wygrał "tylko" 3 konkursy i to w drugiej połowie ostatniego sezonu Adama Małysza.
Oczywiście dalej to nie zmienia faktu, że Kamil Stoch rozwijał się książkowo i powoli wchodził na szczyt więc jego sukcesy były poniekąd spodziewane i można było mieć dużą nadzieję ale żadnego Pucharu Świata nie wygrał za Adama. To zrobił 3 lata po końcu kariery Adama Małysza.