La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 839 Culés

0

Ja na miejscu Barcelony bym zrobił szantaż, że jak Olmo nie zostanie zarejestrowany to na Superpuchar wysyłamy drużynę rezerw :)
Arabusy by byki zachwyceni, że nie mogą gwiazd Barcelony zobaczyć.

3

@Criss18Barca Presja na Tebasa. Sprytnie.

5

@Criss18Barca ale Barca też potrzebuje hajsu z tego superpucharu xD

1

@Criss18Barca To niezły szantaż, odpuścić być może jedyne trofeum sezonu

1

@misterio Z cyklu mam plan xD

0

@takisobiektos Gwarancji nie masz że oni ten Superpuchar wygrają. Za Sam udział tam chyba koło 5 mln euro jest.
Jakieś zawrotne pieniądze to nie są.
Barcelona dostaje 3 miliony euro za sam udział, 2 miliony jest za wygranie i 1 milion dla finalisty.

1

@Criss18Barca W obecnej sytuacji to dla Barcelony liczy się każdy milion.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?