La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

0

Czasem naprawdę mam wrażenie że La Rambla lepiej by zarządzała Barceloną niż obecni szwagrowie.

0

@don'T.R.I.P.e Przy całej mojej niechęci do Laporty, uwierz, to tylko wrażenie. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.

2

@Dari0G Problem Olmo ściągnął na siebie sam. Być może o resztę tematów ciężko go winić, ciężko ocenić bez wglądu w te wszystkie papiery, ale akurat z Olmo wszystko jest proste - ściągnął zbędnego pilkarza za duże pieniądze, którego juz latem miał problem zarejestrować. Przy okazji oddał za darmo prawdopodobnie najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu

1

@LukaszFan Bez większego związku z meritum komentarza na który odpowiadam. Nam łatwo się mądrzyć, ale nie sądzę, byśmy lepiej zarządzali Barcą. Co nie znaczy wcale, że Laporta zarządza dobrze.

1

@Dari0G Tranfer Olmo niestety pogłębił nasz kryzys finansowy, a mieliśmy iść w innym kierunku. To chyba ma dość spory związek z zarządzniem.
Pewnie 90% z nas nie wydalaby pieniędzy na transfer i rejestrację, których realnie nie posiada na zawodnika, który był zbędny. To jest właśnie kwintesencja prezydentury Laporty.
W tym przypadku Laporta nie musiał ratować sytuacji - wystarczyło nie ściągać na siebie samego takiego kłopotu, który juz pogrążył nas wizerunkowo.

1

@LukaszFan Wszystko, co napisałeś, jest prawdą. Tyle, że nie masz żadnej gwarancji, iż nie popełnilibyśmy - jako La Rambla - innych błędów. I pamiętaj, że zawsze oceniamy po efektach, a analiza wsteczna zawsze skuteczna. Tylko tyle miałem na myśli.

0

@Dari0G Dlatego napisałem że mam wrażenie a nie pewność. Ponieważ ludzie którzy mają większą wiedzę od nas popełniają tak kardynalne błędy których losowy kibic z polski by nie popełnił że to się w głowie nie mieści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?