La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

26

Powiem Wam, że 2024 to był najgorszy rok w moim życiu, a Sylwester najgorszym Sylwestrem. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie chociaż odrobinę łaskawszy. Dla Was również drodzy koledzy i koleżanki. Oby na tej jednej kompromitacji Barcy się skończyło, Visca el Barca!

0

@clyde wirtualne przytulaski :D dla mnie nie najgorszy ale w czołówce tego rankingu. W tym musi być lepiej :)

0

@clyde Dla mnie też był jednym z najgorszych a początek nowego nie zapowiada się lepiej. Wszystkiego dobrego! Wygrania pucharów przez Barce!

0

@clyde dla mnie też był najgorszym. 12 miesięcy bólu . Mam nadzieję że chociaż troszkę będzie lepiej w 2025 . Życzę wam samych sukcesów i radości . Wspaniałych ludzi przy sobie na których zawsze można polegać bez względu na sytuację. Dużo miłości i spokoju w nowym roku .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?