- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
3
Typowy Aleksander Zniszczoł. Na treningach lata pod 140 metr, a w konkursie nie dojeżdża. Gdyby miał 20 lat to ok ale gość rocznikowo (zresztą niedługo skończy) ma 31 lat, a wciąż brak mentalu.
2
@Stinger_ A i tak pójdzie do wywiadu robić przytyki w stronę trenera;
0
@takisobiektos Nie wiem, mogę się mylić ale Dawid Kubacki nie jest zbyt chętny na pracę z Thurnbichlerem. Wystarczyło, że pojawił się na TCS i już inni (Zniszczoł) gadają głupoty.
Nie chcę mówić, że to wina Dawida ale nie zdziwiło by mnie gdyby trochę tam podkręcił właśnie chociażby Zniszczoła, który jak widać po treningach potrafi skakać ale niestety, w konkursie Thurnbichler za niego nie skończy.
0
@takisobiektos nie bez powodu większość narzeka na trenera .... Forma naszych dramat
0
@Stinger_ Może tak być, dlatego jak najszybciej powinno się odciąć od starej gwardii. @Xxxbarca4ever No, ale co ma trener zrobić, jak chłop w próbnej potrafi skakać, a przychodzi konkurs i lipa.
0
@Xxxbarca4ever Aleksander Zniszczoł bardzo często nie dojeżdża na zawody. On zawsze miał problemy z "głową", a szkoda bo potencjał ma naprawdę bardzo duży i spokojnie mógłby przynajmniej skakać na TOP 10 PŚ.
Nie chcę też bronić trenerów ale w tym przypadku kiedy Zniszczoł w próbnej leci na 138 metr, a w konkursie ledwo leci na punktu K to znak, że winy trenera w tym nie ma.
0
@Stinger_ czyli jak uda się lepszy skok przy słabej formie to zasługa trenera a jak gorszy w dobrej formie to już nie jest wina trenera ? . Przypominam że to turnbichler odpowiada za przygotowanie zawodników i wynik
0
@Xxxbarca4ever Pozwolisz, że odpowiem pytaniem na pytanie? Czyli jak Zniszczoł ma treningach oddaje skoki na TOP 10 to jego zasługa, a jak w konkursie nie dojeżdża to już wina trenera?
0
@Stinger_ imo forma i cała otoczka to wina trenera mimo wszystko. Nie potrafił wyciągnąć maxa z naszych . Pojedyncze dobre występy mamy . Chyba obaj widzimy że jest źle i zmiany będą musiały nastąpić - formę jedynie można próbować budować na mistrzostwa świata. Puchar świata i szansa na jakieś sensowne lokaty już minęła . Póki co chyba tylko Wąsek yrZtna formę dobrze że po TCS jest długa przerwa można spokojnie usiąść i zastanowic się co dalej i potrenować
0
@Xxxbarca4ever Ja nie mówię, że słaba forma Polaków nie jest winą sztabu szkoleniowego tylko to, że nie jest winą trenera, że Zniszczoł nie potrafi dojechać na zawody. To jest duża różnica.