La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

31

Szczerze mówiąc to mnie już uj obchodzi w kontekście Laporty czy Olmo i Pau zostaną zarejestrowani (z punktu widzenia sportowego ofc dobrze jakby byli). Dla mnie to, że nie ogarnęli tego przez 5 miesięcy przelało czarę goryczy i Laporta uwzględniając tę sytuację jak i niestety mnóstwo innych powinien podać się do dymisji. Rozumiem, że sytuacja klubu jest ciężka, ale są jakieś granice przyzwoitości i profesjonalizmu, a Laporta z całym zarządem je ciągle łamią, szczególnie w poprzednim roku. Za dużo.

0

@macio_944 Po pierwsze nie róbmy transferów w sytuacji gdzie wiemy, że mamy problemy z rejestracją. Transfer Olmo był wątpliwy na wielu płaszczyznach a teraz na dodatek nie może grać. Po prostu wielką wtopa.

0

@macio_944 Za rok wybory. Liczę na to, że stadionu nie oddadzą w tym roku do użytku i w końcu te stare pryki socios przejrzą na oczy i zagłosują na kogoś innego niż Laporta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?