La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1164 Culés

20

Można popierać lewicę, można prawicę, ale najgorszy typ to fanatyk danej partii, który choćby się zesrał i nie miał racji, to i tak będzie w zaparte bronić swojej politycznej religii - tzw. argument na wszystko, usprawiedliwienia wszystkiego itp xD

konto usunięte

0

@okiemtypera_lucaxx95 dlaczego uważasz że część użytkowników tej strony to najgorsze typy popierające obecny nierząd? Przecież za takie wycieczki osobiste możesz otrzymać bana :(

4

@okiemtypera_lucaxx95 dlatego ja nie mam problemu dodawać postów na tuska, memtzena, mateuszka kłamczuszka, a są tutaj osoby co jak dodasz post choćby tusk napisał, że im matkę ukradnie to i tak będą go bronić xDD

2

@SzczenaWojtula nie wrobisz mnie gagatku

@draxidox no właśnie o to chodzi, że poglądy polityczne mogą być w jakiś sposób nie wiem - wyważone?

Bo jeśli dana partia robi coś pozytywnego to warto o tym pisać, ale jeśli zrobi fikołka i totalnie zawali to nie ma sensu tego na silę usprawiedliwiać i wmawiać ludziom, że to coś nie jest takie złe, albo w ogóle że są plusy xd
Taki fanatyzm objawia się też tym, że brak poparcia dla "jedynej" partii to z automatu oznacza, że kochasz tą konkurencyjną, w tym przypadku jak np. skrytykujesz rządy Tuska, to fanatyk postrzega cię jako wielkiego zwolennika pis i odwrotnie :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?