La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

33

Ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje. Dlaczego ten Vinicius, to taka menda i świnia jest. Od lat nie mogę pojąć, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył. Ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Vinicius to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.

Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest? Zresztą, nie ma co o tym rozmawiać nawet, bo od razu konflikty się same rodzą. To jest, proszę ja was, zło chodzące - trzeba by go wyeliminować.

konto usunięte

3

@damianex10 Święte słowa.

0

@damianex10 modlić się trzeba Bracie. Modlić za siebie i za takiego Viniciusa też ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?