La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

1

Szczerze mówiąc to w kontekście stricte Laporty i zarządu już mam totalnie gdzieś czy będzie rejestracja, czy powrót do 1:1. Oczywiście ogólnie lepiej żeby to się wydarzyło nawet na takich warunkach, ale jeśli chodzi o zarząd w tym Laportę to z dużego zwolennika Laporty stałem się stopniowo jego przeciwnikiem. Mnóstwo kompromitacji, działania na emocjach (Xavi), działania na ostatnią chwilę i ciągłe wystawianie klubu na pośmiewisko. Jeden wielki wstyd. Za dużo Joan, stanowczo za dużo.

0

@macio_944 It's Pique time ;p

1

@Aragorn33 Może... ale ciężko stwierdzić. Mam wrażenie, że teraz przydałby się ktoś taki jak Font (wyłączając jego uwielbienie dla Xaviego), czyli ktoś z mniejszą charyzmą, ale z bardziej uporządkowanym planem. Ale też w sumie Font to jedna wielka niewiadoma... więc nie mam pojęcia kto byłby teoretycznie najlepszą opcją za Laportę.

1

@macio_944 Font wydaje mi się nie być zbyt kompetentnym i nie ma odpowiedniego sztabu ludzi.
Czytałem jakiś czas temu, że grupa katalońskich przedsiębiorców-socios szykuje jakiegoś swojego kandydata.
W sumie przydałby się ktoś taki jak Laporta, ale bez tego talentu do zrażania współpracowników do siebie bo ten zarząd Lapcia z początku kadencji był kozacki - a później wszyscy się wysypali, a na ich miejsce wjechali the szwagiers.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?