- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
4
Oficjalny kanał F1 opublikował 10 najbardziej dramatycznych chwil sezonu 2024:
Już za 2 miesiące zaczynamy z nowym - ostatnim przed dużymi zmianami sezonem w F1. Choć duże zmiany mamy w zespołach.
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @MesQueUnClub96 @RafiVeB @Pawlik321 @Chaoss @Bykunn @budel17
0
@mekston Na przykład jakie zmiany?
2
@MesQueUnClub96 a takie dodi
https://parcfer.me/f1/tak-zmieni-sie-formua-1-fia-pokazaa-bolid-f1-na-sezon-2026
1
@MesQueUnClub96 przede wszystkim duże modyfikacje silników:
Nie będzie już systemu MGU-H odzyskującego energię cieplną, za to bardziej ma być rozbudowany MGU-K
100% napędzane przez paliwa zrównoważone
Energia elektryczna będzie stanowić o dużo większej mocy silnika
Bolidy mają być trochę lżejsze, niestety nie jakoś bardzo dużo, ale i tutaj jest zmiana.
To oznacza, że przed sezonem 2026 gra zaczyna się na nowo, ale kto zrobi top silnik może mieć ogromną przewagę jak Merc jak wystartowała era hybrydowa (z czego tutaj przynajmniej na razie wydaje się, że nikt nie ma na start takiej przewagi jaką miał Merc wtedy gdzie budował swoją jednostkę sporo przed tym jak konkurencja się za to zabrała)
0
@mekston Mówię o składach
0
@MesQueUnClub96 w 3 z 4 topowych ekip mamy przynajmniej jedną zmianę personalną: Hamilton w Ferrari, Antonelli w Mercedesie, Lawson w Red Bullu.
Plus z reszty stawki poza Astonem każdy inny zespół zmienia 1 lub 2 kierowców
1
@mekston taki ekspert a tylko pytania zadaje
0
@barcelonaLM To do mnie?
0
@MesQueUnClub96 oczywiście
0
@barcelonaLM no i masz jakiś problem?
0
@MesQueUnClub96 Colapinto better
0
@barcelonaLM Przecież on jest tak overrated. Pojechał jeden dobry wyścig, po czym zaczął rozbijać się co wyścig a ludzie z niego Sennę zrobili xD