La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

4

Arek Milik to jest jedno z największych "co by było, gdyby" polskiej piłki. Gość był kapitalny w Ajaxie. Później transfer do Napoli, gdzie też grał nieźle, ale niestety zerwał więzadła najpierw w jednym kolanie, potem drugim. Od tamtej pory wszystko się posypało. Co chwilę problemy zdrowotne. Raz mniej poważne, raz bardziej, a mimo to gość zawsze wraca i potrafi coś strzelić. W Marsylii świetny okres. Wystarczy spojrzeć na to jakie kluby ma w CV: Bayer Leverkusen, Ajax, Napoli, Marsylia, Juventus. Przecież z taką historią urazów 90% piłkarzy w jego wieku już dawno odcinalaby kupony w Ekstraklasie, albo kończyła kariere. Szkoda, że zdrowie nie dopisało.

1

@Ptasior I podobnie w reprezentacji pozostaje z nim tylko historia alternatywna a nie rzeczywista.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?