La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

konto usunięte

0

Mam tylko nadzieję, że po ewentualnym odejściu Araujo, ruszają rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu Christensena. Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji, że możemy tego nie zrobić. Tah Tahem. Ale poza Cubarsim, pozostałym 3 obrońcom umowy wygasają w 2026 roku. A nie wyobrażam sobie Domingueza jako czwartego stopera po całych roszadach w obronie. Już wystarczająco mnie krzywi Eric Garcia w naszych barwach.

1

@Nightraider a inigo ma już swoje lata

konto usunięte

0

@mmaciass wiek wiekiem. Nie jest tak stary jak na stopera. Niektórzy nawet do bariery 37 lat sięgali. I gdyby to był czwarty stoper w takiej konfiguracji, okej. Jednak ważniejsze jest że Christensen, Eric, Inigo w 2026 mogą jednocześnie skończyć z nami współpracę. I co wtedy? Pominę, że Eric to i tak do wywalenia, ale nie wyobrażam sobie odejścia Andreasa.

1

@Nightraider no zdecydowanie nie ma różowo w obronie jakby się zdawało, zgadzam się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?