La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

2

Ciśnienie podnosi się do maksa, myśląc że klub nie chce dać podwyżki dla Araujo bo blokują to potężne kontrakty Fatiego i De Jonga..

0

@VeB 1899 Kontrakty Fatiego i De Jonga to swoją drogą, ale z jakiej racji ma dostać podwyżkę szklanka, która zasłynęła jak narazie najbardziej zjebaniem nam awansu w poprzedniej LM..?

1

@LeoMessiiBarcaPepa racja był głównym winowajcom przegranego dwu meczu z PSG, ale taka jest piłka, to gra błędów. Nie pamiętasz już wychwalania Araujo po meczach z Realem gdzie nie dawał pograć Viniciosowi? Było wiele meczy gdzie był filarem obrony, trener z taką wiedzą jak Flick mógłby zrobić z niego bestie. Ale fakt, problem z kontuzjami jest… a podwyżkę miał obiecaną przy poprzednim przedłużeniu kontraktu, bo podpisał kontrakt na warunkach klubu gdzie nie mogli dać mu więcej przez problemy finansowe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?