La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

3

Jeżeli ten Araujo faktycznie w szatni powiedział, że na poważnie się zastanawia nad odejściem to adios, piłkarze w dzisiejszych czasach, nie maja żadnych ambicji sportowych, żadnej dumy czy charakteru.Chlopie przepierdoliles nam pół finał LM w pojedynkę a teraz uciekasz jak szczur dla kilku srebrników.Sprzedac i zapomnieć.Kapitan od siedmiu boleści

5

@Trojanek23 A de**** będą mu wypominać ten półfinał do końca kariery nie patrząc że miał duży wpływ że w ogóle tam byliśmy. Jak go zarząd wydymał to nie ma się co dziwić że nie chce tu zostać obiecali podwyżkę, poszedł im na rękę i tego nie dotrzymali..

Komentarz usunięty

6

@Trojanek23
"nie będę się na ten temat wypowiadać, bo nie mam żadnych informacji"

Ale rozumiem, że bez problemu wypowiadasz się w temacie transferu, uważając, że Araujo ucieka jak szczur dla srebrników? A te informacje to skąd masz? xD

0

@Trojanek23 To że mało wiesz to widać :)

0

@NeroTFP1 przecież napisałem jeżeli to jest prawda.Przeoczyles?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?