La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 759 Culés

3

Ścigany listem gończym premier Izraela ma wjechać do Polski, tymczasem zobaczmy tło tej decyzji:

"Izba Reprezentantów przegłosowała ustawę przewidującą sankcje dla urzędników Międzynarodowego Trybunału Karnego za wydanie przez nich międzynarodowego
listu gończego za premierem Izraela Beniaminem Netanjahu."

Ustawa wzywa do potępienia listów gończych za izraelskimi urzędnikami „w
najsilniejszy możliwy sposób”. Zgodnie z jej treścią na urzędników
Międzynarodowego Trybunału Karnego powinny zostać nałożone sankcje w
związku z „wszelkimi próbami prowadzenia postępowania, aresztowania,
zatrzymania lub oskarżenia jakiejkolwiek osoby z USA lub państwa
sojuszniczego, posiadającej immunitet”. Sankcje takie mają obejmować
zakaz zakupu nieruchomości w USA i zablokowanie możliwości uzyskania
wizy w USA lub utratę już posiadanej wizy. Sankcje mogłyby też być
nakładane na osoby pomagające MTK w zatrzymaniach wyżej wymienionych
osób.

USA w służbie zbrodniarzowi i wszystko jasne.

2

@Comentateiro A My oczywiście jako pazie USA czy pazie UE musimy robić co każą.

0

@PatrykBarca Nie rozumiem tego komentarza. Nie musimy, ale chyba widzisz jakie w tle są konsekwencje.

Odradzam Ci ducha pisizmu, jaki kryje się w Twoim myśleniu. Przez 8 lat PiS pokazał co to znaczy nie być paziami nikogo. Czyli odcinać się od relacji z UE, szczekać na wszystko i wszystkich, zamiast budować relacje, niszczyć je.

Lepszy rozsądny paź, niż bezmózgi pseudosiłacz. Kalkulacje, konteksty, interesy oraz bilans zysków i strat. Dyplomata to nie Patryk czy Comentateiro z LR, decyduje twardy realizm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?