- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 809 Culés
3
Araujo zdziwiony, że nie chcą mu dać na tyle ile się kiedyś umówili, typ się ciągle łamie, gra połowę minut w sezonie i stanął w miejscu z rozwojem, a podwyżki chce jakby zrobił progres w ostatnich latach na poziomie Yamala
1
@Salchent Bartomeu, by mu na wszelki wypadek jeszcze z 2 miliony więcej dal niż chce xD
2
@Salchent z jednej strony tak, a z drugiej jeśli zarząd stworzył jakąś strukturę drabinki placowej gdzie Fati czy Torres zarabiają wyraźnie więcej od niego to teraz nie można się dziwić, że Araujo chce pensji odpowiadającej jego statusowi w drużynie
2
@ViscaelBarca2007 ciężki orzech do zgryzienia, wiadomo, że powinien zarabiać więcej niż Fati ale Fati zarabia o wiele więcej niż powinien, ciężko to rozwiązać
1
@Salchent o tym pisze. To są problemy, które sami na siebie sprowadziliśmy. Jak popuścisz jednemu to potem każdy następny też będzie chciał Ci wejść na głowę, a drabinka musi być sprawiedliwa żeby nie było kwasów. W tej chwili albo któraś strona się ugnie i odpuści albo się pożegnamy.
2
@ViscaelBarca2007 No to jest właśnie czas, żeby te finanse ogarnąć i myśleć o tym. Bo to, że Fati i Torres są przepłaceni i słabi, to teraz nie znaczy, że każdy z automatu ma dostać wielką pensję. Pensji tych cieciów na czele z De Jongiem nie zmniejszysz, niech doczlapią do końca kontraktów i wypad, ale trzeba myśleć, żeby w przyszłości do takich sytuacji już nie dochodziło. Jak patrzysz w taki sposób, to 4/5 składu powinno dostać teraz więcej niż De Jong, bo on jest słaby, a jest drugi w drabince płac
0
@Luciano99 zawsze dobrze jest zacząć działać z głową, ale najlepszy na to czas to był na początku kadencji Laporty, a zamiast tego pożegnał wielkie umowy Messiego i Griezza tylko po to żeby dać gwiazdorski kontrakt połamanemu Fatiemu. Teraz tacy zawodnicy będą odnośnikiem przy kolejnych przedłużeniach dla zawodników o dużo wyższym statusie w drużynie i ich agentów.
0
@ViscaelBarca2007 A jaki status w obecnej drużynie ma Araujo? :)
0
@PatrykBarca w drużynie Flicka to się dopiero okaże lub nie jeśli zima odejdzie, ale w poprzednich sezonach na pewno wyższy niż Fati i Torres. Nie mówię, że mu się taki kontakt należy i sam mam dużo wątpliwości, ale jestem w stanie zrozumieć jego roszczenia. Uważam, że jest to po prostu trudna sytuacja, której poniekąd sami jesteśmy sobie winni.