La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

25

Gratuluję @Luciano99 zwycięstwa, ale i gratuluję wszystkim nominowanym!

Dziękuję też za głosy.
Bez względu na miejsce nadal będę Wam spamował ligą wielbłądów, ligą kóz czy innymi niszowymi:) byłem w MLS czy Arabii przed Leo i CRem i będę tam też jak oni postanowią opuścić te wybitne ligi:)

Dzięki!

3

@escarabajo Czemu nie obserwujesz ligi chińskiej?

3

@FcPortoFan1999 obserwuje.

konto usunięte

1

@escarabajo dzięki za te informacje,zawsze fajnie przeczytać co tam słychać u Wielbłądów i pana Mentala,i gratulacje wygrania quizy,ja niestety poległem na psach

0

@escarabajo Bo akurat Ja jakoś lubię ten kraj i dziwię się że mało o niej piszesz :(

0

@adamek20151 dziękuję:) nie ukrywam, że pytanie o psy było dosyć… absurdalne że tak powiem, ale że jestem zdecydowanie team psy, to strzeliłem na maksa:)
@FcPortoFan1999 pisze notorycznie o lidze chińskiej, jak jest o czym. A zdecydowanie było patrząc jak wybitny sezon zagrał Oscar:)

0

@escarabajo To Ja jakoś omijam te informacje co robi mój imiennik z C po środku.

0

@FcPortoFan1999 w zasadzie nie wiem jak to skomentować pisane przez s na początku.

0

@escarabajo Obojętnie.Dekadę temu to ten kierunek był bardzo pożądany u piłkarzy szukających tzw. siana.

0

@FcPortoFan1999 owszem. Dzisiaj są inne kierunki.

0

@escarabajo To chyba przez Pandemię ten kierunek został jakoś odcięty.

0

@FcPortoFan1999 władze zmienily przepisy i skończyły się nieograniczone pieniążki.

0

@escarabajo Arabia/USA raczej tych przepisów nie zmienią.

1

@FcPortoFan1999 Chiny zjechały z potentata na topową ligę do wartości niższej niż nasza Ekstraklasa. Mecze są w godzinach porannych , a więc ciężko oglądać spotkania na żywo.

1

@Adran360 Chiny, najwyraźniej mają ochotę postawić na e-sport.

0

@FcPortoFan1999 Korea Poł ma już wyrobioną kulturę sportu i ciężko będzie ich dogonić.

1

@Adran360 W Azji, to hegemonem powinna być Japonia a w takim Pucharze Azji różnie to bywa.

0

@FcPortoFan1999 W piłce to Arabowie też potrafią namieszać. Nawet Australia wygrywała tytuł w 15r.

1

@Adran360 Najbardziej irytuje mnie fakt że Iran nie może tam nic wygrać.Już w 2024 roku powinni to zgarnąć to zawiedli na jakiś Katar..a Japonię potrafili pokonać.

0

@FcPortoFan1999 Nie jakiś, bo mają mistrza 2xrazy z rzędu. Na MŚ zagrali fatalnie i teraz w eliminacjach znowu im nie idzie.

1

@Adran360 Tylko właśnie Ja patrzę przez kwestię mistrzostw świata gdzie taki Katar, w zasadzie nie istnieje..

0

@FcPortoFan1999 AFC na MŚ jest ogólnie najgorsza. Od 26r już nie będzie, bo OFC dostanie jeden slot.

1

@Adran360 Najbardziej to mnie ciekawi na mundialu właśnie Japonia.Iran, coś czuję że pewnie jak zwykle zechce przepaść w grupie..

0

@FcPortoFan1999 Godziny będą straszne. Pewnie z 6 meczów dziennie od 18 do 6rano.

1

@Adran360 Dla mnie to będzie trudny mundial do oglądania bo nie lubię meczów nocnych.

0

@FcPortoFan1999 Oskar, a kto zasilił bądź zasili szeregi Pogoni Siedlce?

0

@Czajka90 Pan Isaac Amoah, pożegnał się niedawno z klubem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?