- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
6
Takie chwile są piękne, to właśnie ten moment kiedy ze stresu przechodzimy w moment euforii.
Moja żona powiedziała mi że podczas ślubu nie byłem tak szczęśliwy i tak podniecony.
(Byłem, jak zaraz się tu zlecą krytycy, kocham ją, ale takie mecze to moje marzenie)
Co do gry to Raphinia przy wyjeba***niu tej torby to simga fest, martinez żyje barcą.
Yamal z raphinią pokazali gdzie miejsce prześcieradeł, a Raphinia klasa światowa na miano złotej piłki, on jeszcze będzie wśród największych gwiazd po swojej karierze zaliczany.
Kounde i cubarsi mistrzostwo, Araujo niech poczuje wene po tym meczu i zostanie, bedą z niego ludzie.
Pedri i Casado technika, Gavi serduszko nasze i motor napędowy, takiego jak on powinien mieć każdy klub.
Olmo pokazał co kocha.
3
@karolpiłkarz Nie żeby coś ale rozumiem. Orgazm na meczu Barcelony to jest coś. Nie wkładasz, a jednak dochodzisz. Z kobietą to wiadomo, łatwo. Nie ma takich emocji.
2
@Stinger_ w punkt
1
@karolpiłkarz Bo ślub to takie typowo kobiece spełnienie. Ja jeszcze tego nie przeżyłem, ale jakoś gdy o tym myślę to tak bez żadnych emocji.
1
@LeoMessiiBarcaPepa były emocje był stres, ale bardziej związany przez niestety problematycznych rodziców, trochę zaćmiło to prawdziwy urok ślubu niestety….
Wydarzenie naprawdę piękne niestety z tyłu głowy to takie uczucie było że zaczynam ślub jakbym przegrywał właśnie początek 2 połowy 3:0