- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
0
A co mnie zaskoczyło?
- Gavi, który nie łapał bezsensownych fauli i skończył mecz ostatecznie bez kartki (tutaj gdyby szukać na siłę, to chyba ta akcja z Rudigerem mogła tak pachnieć, ale widziałem tylko jedną powtórkę i przy tej logice Camavinga i Vinicius baj baj dużo wcześniej)
- Lewandowski przy tej pierwszej asyście (ale to już akurat napisałem poniżej)
- W sumie nie wiem czy wymieniać ciasteczka Casado, bo on już to zrobił niejednokrotnie i trzeba się zacząć przyzwyczajać do tego.
- Vinicus nie był aż tak wkurzający - częściej realizator pokazywał go na ławce jak miał smutną minę niż w trakcie meczu, gdy wymachiwał rękami, szukał prowokacji itp.
- Mbappe zagrał fantastyczne spotkanie - ważny gol na początek, potem mimo wszystko swoją akcją wywalił nam Szczęsnego, poza tym sporo ciekawych zrywów w ofensywie.
- Paradoksalnie to zaskoczyło mnie też to, że Gil z nosa pozwolił kontynuować akcję zakończoną ostatecznie bramką pod koniec połowy, bo to takie w jego stylu byłoby, gdyby to wyzerował.
2
@okiemtypera_lucaxx95
Vini był słaby, a jak wszedł Araujo, to już mu się całkiem odechciało.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Vini nie irytował bo zagrał tragiczny mecz, ja w którymś momencie zapomniałem że on wgl.jest na boisku, dopiero jak się gdzieś tam wywalił i go pokazali to sobie o nim przypomniałem. Bardzo za to irytował Rudiger, bo on po prostu w każdym wejściu jest agresywny. I to nie tak że on jest pewny i obierze piłkę, tylko on jest zwyczajnie agresywny i w dupie ma że komuś może bez sensu zrobić poważna krzywdę
0
@okiemtypera_lucaxx95 Araujo jak wszedł to dawał rady i zginął w meczu.Byl niewątpliwie Mbappe najlepszym ich piłkarzem