- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1420 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1420 Culés
0
Raphinha… i pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu byli tacy którzy Dembele przedkładali ponad jego :-)
3
@DonAndrzejos na odwrót. Chciałeś chyba napisać, że przekładali Dembele ponad Raphinie xD
1
@ViscaelBarca2007 słusznie xD hahaha
5
@DonAndrzejos No tak, bo dwa lata temu prezentował się dokładnie tak jak teraz.
3
@DonAndrzejos dwa lata temu Raphinha nie miał argumentów a Dembele w dwa miesiące robił najlepszego asystenta i grał dobrze xd
3
@DonAndrzejos W ogóle nie rozumiem takich porównań.
Oczywiście Raphinha wszedł na poziom na którym Dembele nigdy nie był ale kiedy na ten poziom wszedł?
Przypomnę, że wraz ze startem obecnego sezonu więc 2 lata temu obaj i Dembele i Raphinha byli w zupełnie innym miejscu.
To tak jak każdy wierzył swego czasu w Fatiego, a teraz ktoś powie, że to byli frajerzy.
Szczerze? Mam wrażenie, że tym postem chciałeś pokazać, że ludzie są debilami, a nie ocenia się na dwa lata do przodu, a w danym momencie. Nikt nie mógł przewidzieć rozwoju Raphinhi tym bardziej, że choćby w poprzednim sezonie to był zupełnie inny piłkarz niż w tym.
0
@DonAndrzejos Niby słusznie bo Dembele mimo, że był dzbanem to jak wylosował Neymar Mode na kole fortuny to był niebezpieczny ale niestety rzadko mu się to zdarzało i odszedł no i bardzo dobrze.