La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

0

Przypomnę tylko z klub nie chciał dać kiedyś pensji Araujo takiej jak Fatiemu. Chyba nie ma wątpliwości kto na tą kasę zasłużył.

7

@AlwaysBlaugrana Na ten moment, to ani jeden, ani drugi nie zasługują na taką pensję, jaką pobiera Fati.

konto usunięte

6

@AlwaysBlaugrana żaden. Ronald mimo jakości sportowej jest łamiącym się graczem. 14 mln euro uniemożliwiłoby zupełnie jego sprzedaż, gdyby utrzymał swój nawyk z urazami.

0

@AlwaysBlaugrana Bartomeu już za bić dawał podwyżki

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 ale ten kontrakt to akurat odpał Laporty.

1

@Nightraider bzdura, Akurat Araujo mial ogromny wklad w mistrzostwo za Xaviego

konto usunięte

1

@AlwaysBlaugrana i wypada na ogół na pół sezonu. Chociażby jego absencja miała olbrzymi wpływ na oba mecze z Interem przez które spadliśmy do LE, bo mieliśmy słabą obronę. Grający Ronald zasługuje na 14 mln euro brutto. Ale piłkarz łapiący częste urazy i długoterminowe już nie. Tylko w zeszłym sezonie był okazem zdrowia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?