La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

1

Bążur Żule (Bourgoin Jallieu) czy jak to sie tam czyta - Lyon 1:0 w 20 minucie w pucharze. W Lyonie co prawda brak Lacazetta, ale gra Mikautadze, Cherki, Benrahma, Matic czy Tolisso:D

0

@escarabajo Czyli rozumiem że Bonjour Lyon?

0

0

@escarabajo Szkoda.Nawet lubię OL.Ale skoro muszą odpaść to cóż...goodbye..

0

@FcPortoFan1999 nie odpadną:)

0

@escarabajo A jeśli odpadną po 90 minutach i karnych?

0

@FcPortoFan1999 to tak będzie.

0

@escarabajo Bo jakoś tak bliżej mi tego właśnie rozwiązania.

0

@FcPortoFan1999 jeszcze 45 minut, obecnie 1:1.

0

@escarabajo Nemanja Matic...pamiętam go jeszcze z Chelsea..

0

@FcPortoFan1999 no jest tam paru zawodników.

0

@escarabajo Jak na drużynę z kłopotami finansowymi to i tak nieźle im się to udało posklejać.

0

@FcPortoFan1999 myślę, że tam coś nie do końca legalnego się wydarzyło słysząc o ich klopotach i patrząc na nazwiska jakie ściągneli.

0

@escarabajo Czyli tzw. przekręty?

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, staram sie w to nie zagłębiać. Skupiam się na wynikach i ransferach a nie polityce:)

0

@escarabajo To jest polityka ale klubowa ;) a to czyli Bonjour Bourgoin!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?